Unnamed wap blogas

AD: Reklamų nėra (free)
Nesidziauk rades neverk prarades

Kaip apsidžiaugiau vakar vienoje Lietuviškoje internetinėje parduotuvėje radęs ilgai ieškotą prekę ženkliai pigiau nei kitose internetinėse parduotuvėse:) Kaina paminėsiu litais, bus įspūdingiau nei eurais. Prekė kuri visur kitur kainuoja 150 lt, aš radau už 35 litus :D
Nieko nelaukęs tik pyst ir užsisakiau. Ir pradėjau laukti. Numigau naktį tik keletą valandų iš to jaudulio. Jau taip ir įsivaizdavau, kaip man pasisekė :D Negalėjau patikėti, kad tai tiesa.
Ir ką manot? Šiandien sulaukiu skambučio, žiūriu nematytas numeris. Skambina iš tos pačios internetinės parduotuvės. Atsiprašome, bet įvyko techninė klaida - prekės už tą kainą negalime parduoti. Ką gi, teko atsiimti pinigus :D
Bet yra ir geroji šio nutikimo pusė, pagaliau nuvykau į banką atblokuoti internetinės bankininkystės kortelės. Kuris laikas kaip buvau ją užblokavęs.
Na ir dar vėliau sulaukiau skambučio iš tos pačios parduotuvės, su apgailestavimu, kad įvyko štai toks nemalonus reikalas. Kaip atsiprašymą už patirtus nepatogumus padovanos viena smulkmenėlę :)
Admin
2015-03-02 / 22:33:44 (Edit post)
Komentarai (2)
© 2o14 95.lt