Žmogus, gyvenantis melo pasaulyj

AD: Reklamų nėra (free)
(po)kalėdinės nuolaidos
Laba diena visiems, kas skaito šį įrašą, arba jo ištrauką. O tokių tikrai atsiras (ir yra :) ). Šis įrašas eis apie mano pastebėjimus. Pastebėjimai - tai PoKalėdinės nuolaidos. Taigi, pradedu.
<strong>Pastebėjimas Nr. 1: pigūs saldumynai.</strong> Taip taip, pigūs saldumynai! Ypač šokoladiniai seneliai, tie kalėdiniai saldainių rinkiniai - pigūs! Tad, jeigu esate smaližius, jums tai turėtų patikti! Pavydžiui, jeigu vidutinio dydžio šokoladinis kalėdų senelis kainavo apie 39 euro centus, tai dabar - 12 €ct!
Pastebėjimas Nr. 2: galima pigiau ruoštis kalėdoms!, [/b] nes kai dabar visokios lempučių, paprastos girliandos, visokie brangūs kalėdų eglutės žaisliukai - net 75% procentų pigiau - ką retai bepamatysi, tai nuo šios akimirkos apsimoka pirktis tuos žaisliukus, tas girliandas, kurias minėjau? Net eglutės pigiau!
<strong>Pastebėjimas Nr. 3: dovanos, kurios kalėdinės tematikos, <u> ir kurių norėjot</u>, dabar pigiau! </strong>Taigi, jeigu kalėdoms dovanų norėjot gražaus pledo, arba tiesiog šviečiančio kalėdų senelio (bei panašiai), tai skubėkit į parduotuves, kol dar yra tų prekių!! Aš pats įsigijau, nors ir ne kalėdinės tematikos, bet puodelį (!VOS!) už 0.29€, arba už vieną sidabrinės spalvos litą, su su kava, ar kuo ten susijusiu, paveiksliuku.
Tai tokie pastebėjimai iš užkampio karo stovyklos! Aaa! Bomba krenta! --- :)
Lithuanian Llam
2015-01-25 / 13:59:39 (Edit post)
Komentarai (0)
© 2o14 95.lt