Unnamed wap blogas

AD: Reklamų nėra (free)
Ptc paid to click
Kadangi šiandien visiems dirbantiems žmonėms laisvadienis, turėjau pakankamai laiko pasiiaškinti apie uždarbį internete, tikslaiu - užmokestį už reklamų paspaudimus.
Pradžiai gal papasakosiu kaip sekasi kaupti centukus. O sekasi tiesa sakant nekaip. Keletas paid to click tarnybų jau nebeduoda nei poros centų uždirbti į dieną. Pirmasis nusivylimas įvyko užėjus į clixsense paskyrą. Jau antra diena kai duoda uzdirbti tik po 0,001 cento į dieną. Kituose dar pavyksta pora, trejetą centų gauti.
Geriausiai sekasi seosprint tinklapyje, jau turiu pusantro lito. Bet ten reikia Payza sąskaitos, ir ją turint pervedimas iš jos į banko sąskaitą kainuoja 25 litus :) Su Paypal panašiai, iš Paypal į banko sąskaitą pervedimas kainuoja 13 litų. Gerai, bent tiek, kad domeno pratęsimą galima apmokėti su Paypal. Tik nežinau ar tai mokama ar ne.
Kai registravausi ėjau tiesiogai ne per kokią tai ref nuorodą. Pasirodo noriu to ar ne, galiu ir būsiu kam nors išnuomotas :) Beje ir pats galiu nuomotis kitus žmones kurie man kaups pinigėlius. Pagal idėją perkant kitus žmones jie turėtų būti dirbantys ir uždirbti jums pinigėlius. Bet kaip ten iš tikrųjų bus juos nusipirkus sunku pasakyti.
Trumpai tariant visus uždirbtus pinigus reikia investuoti į vergų armiją kuri jo savininkui uždirbinės pinigėlius. Nežiūrint į tai ir pats savininkas turi kasdien prisijunginėti ir spaudinėti reklamas - kitaip uždirbtų pinigų negaus.
Beje, kas dėl paypal. Irgi šioks toks nemalonus reikalas. Kai grąžino 1.5 euro už kortelės pririšimą - grąžino į paypal sąskaitą, ne į banko. Tad persivesti atgal man jų neapsimoka. Nelabai supratau, bet jei noriu, kad juos nuskaitytų apsiperkant o ne nuo kortelės, turiu pirkti prekę kurios kaina yra eurais. Tokie tad reiakalai :)
Admin
2014-05-01 / 19:24:52 (Edit post)
Komentarai (0)
© 2o14 95.lt