Puslapis neaktyvus official :)

AD: Reklamų nėra (free)
Šok su manimi

Šiandieną noriu pakalbėti bei išreikšti savas mintis apie šokių konkursą "Šok su manimi".Šias metais jau tapo tikra tik kaip pasipopuliarinimo priemonę tas šok su manimi. Šalčiūtę ir Agness(Raulis) ir Kavaliauskas man atrodo kaip tiesiog atėją pasireklamuoti.Nors ir Šalčiūtė ir Raulis jau iškritę , bet aš nesitikėjau , kad jie patektų į finalus.J.Smoriginas jau ten tapo kaip ir svarbiausiu dalyku tam konkurse.Vertina kaip nori: tai 2, tai 10.Matos ,kad jam ant to projekto nusispjaut.Kaip visada dar senbuvė Norvaišienė, ten irgi balta varna jau.
Mindaugas Stasiulis kuris dabar yra vedėjas tai jis neprilygsta amžinaatilsį Šapranauskui, Stasiulis bando ten kažką prieštaraut tam Smoriginui , bet neišeina ir pusę laidos jau užima tie visi vertintojų komentarai.Cololo ten išvis ne prie ko,ir jam yra gera proga užsidirbt.
Man kažkaip keista ,kad ta masažuotoja Leonavičiūtė neiškrito,nors visi manė ,kad ji iškris pirmose laidose, bet kaip matot, kad neiškrito,nors jos pasirodymai truputį lėkšti.Anksčiau kai buvo visai pradžia tai žiūrėjau 1 ir 2 sezoną.Aišku buvo įdomu, bet dabar nežiūriu nebent tik rezultatus.
Monika Linkytė jau yra žinoma tam projekte ir gerai , kad iškrito nes gi 2 kėdžių(Eurovizijos ir Šok su manimi) apsėst neįmanoma,bei ji gan gerai pasirodo tame Eurovizijoa projekte per LRT kuriame jau nebėra reklamų.Bei vakar tai buvo prisistatymai chorų karų tai man tas thundertale ta roko grupė nemanau ,kad išves kauną į pergalę.Tai tiek šiandieną, laukite kito blogo ;)
Blogeris
2015-01-11 / 09:41:33 (Edit post)
Komentarai (2)
© 2o14 95.lt