Unnamed wap blogas

AD: Reklamų nėra (free)
China post
Nors pasaulyje paplitusi nuomonė, kad kiniečiai labai darbšti tauta, drįsčiau tam paprieštarauti.

Viskas prasidėjo nuo to, kad man reikėjo vienos prekės, kuri lietuvoje atseit buvo, ir kurios kaina 85 litai. Bet pradėjus domėtis ta preke, paaiškėjo, kad jos internetinė parduotuvė neturi ir niekada neturėjo. Kaip spėju, tai tik triukas pritraukti lankytojams į internetinį puslapį.

Neradęs norimos prekės lietuvoje nusprendžiau prekę pirkti iš kinijos, padielka kainuoja apie 12 litų. Tam, kad ją užsisakyti turėjau nueiti nemažą kelią. Pirmiausia užsiregistravau paypal sąskaitą. Nors ji neabai ir reikalinga, kodėl, papasakosiu vėliau. Antras dalykas - teko pasidaryti swedbank mastercard kortelę. Ji keleltu litų bus brangiau išlaikyti jeigu ką. Kas mėnesį jos išaikymas kainuoja 2 litus. Tada mastercard kortelę turėjau priparkuoti kaip kokį domeną prie paypal sąskaitos. Tas taip pat kainavo, jei gerai pamenu nuskaitė 1,5 euro ir 1 dolerį. Eurus grąžino, dolcą pasiliko kaip komisinį mokestį.

Taigi o dabar, kodėl nereikalingas paypal. Paypal tipo užtikrina pinigų susigrąžinimą. Bet galima pirkti tiesiog su mastercard kortele be jokių paypal. Tada jau nebus galima susigrąžinti pinigų jei negausite prekės. Bet ir su paypal jums pinigų niekas negrąžins jei prekė eis registruota siunta ir kažkur parapuls.

Na gerai jau, arčiau reikalo. Taigi, užsiregistravau kiniečių internetinėje parduotuvėje, išssirinkau prekę, apmokėjau ir pradėjau laukti.
Kol mano užsakymas buvo peržiūrėtas praėjo gal aštuonios dienos. Na tada jau išsiuntė siuntinuką, beje sumokėjau papildomai apie 2,5 dolerio už registruotą siuntinuką. Taip maniau tikrai jau turėčiau gauti, nedings niekur. Jau prisisvajojau apie kitus užsakymus ką pirksiu, susidariau net sąrašiuką. Na laukiu jau geras mėnesis, bet tikrinant pagal siuntos numerį - jis vis dar pekine. Girdėjau, kad su kinijos paštu pastaruoju metu nesusipratimai vyksta. Visi dabar užsisakinėja jei gerai pamenu per singapūrą. Bet mano atveju nebuvo galimybės pasirinkti per kur siūsti. Taigi toks gan prisvilęs pirmas blynas gavosi užsisakinėjant iš kinijos. Jei tai ne melas, siunčiant per jau minėtą singapūrą siuntos ateina per pora savaičių.O man belieka laukti, ir jeigu ką, apie tai kaip man sekėsi laukti parašysiu kitame įraše.

Admin
2014-04-26 / 15:50:32 (Edit post)
Komentarai (1)
© 2o14 95.lt