Žmogus, gyvenantis melo pasaulyj

AD: Reklamų nėra (free)
Atvirukų gaminimo idėjos
Kodėl aš rašau tokią nesąmonę? Tai tiesiog pirma mintis, šovusi į galvą, ką rašyti. Jau kuris laikas nesugalvoju, ką rašyti.
Tai va, kaip tą atviruką padaryti originalų, įdomų? Dažnai tai kyla mažesniems vaikams, nors ir man, kaip septintokui, visgi norisi kokią nors dovanėlę padaryti artimiesiems. Todėl dažniausiai darau atvirukus. Pastaruoju metu dar pridedu kokį nors piešinuką, lankstinį (orgiaminį, ne reklaminį). Bet grįžtu prie tikslo. Pasiimame paprastą A4 lapą, perlenkiame per pusę, perkerpame, tą lapą. Paimame vieną jo pusę ir, savaime suprantama, perlenkiame. Gaunam vidutinio dydžio atviruką. Tai norim ką nors nupiešti gražaus ant viršelio, bet nemokame. Tai pasiruošiame pieštuką, einame į mūsų amerikonų milžiną Google, ir ieškome kaip ką nupiešti. Taip pat pasiruošiame, kuo spalvinsime, trinsime... Ir nupiešiam tą ką nors per viršelio vidurį. Viršuje ir apačioje užrašome kokius nors gražius žodžius, pvz. SU GIMTADIENIU! - 69; HEY - SU TORTADIENIU!... Tada, atvertę jį, įrašome savo norimus žodžius pasveikimui. Ir jeigu jau viskas, silpnai, vos vos paspaudus, papaišaliojame foną. O ant galinio viršelio, vėlgi, kažką nupieškime. Bet nesusijusio su priekiniu viršeliu.
Mano paskutinio kurto atviruko tema buvo Aš nebūsiu liūtas, kai sakysiu "Su gimtadieniu!" . Nupiešiau ant priekinio viršelio liūtą, parašiau tuos žodžius, o viduje - kaip įprastai - pasveikinimas. Galinį viršelį papuošė biplanas (nežinantiems kas tai yra, padės visagalė VIKIPEDIJA). Tai va tiek naujienų iš šio gyvenimėlio.
Lithuanian Llam
2014-12-08 / 21:57:44 (Edit post)
Komentarai (0)
© 2o14 95.lt