Unnamed wap blogas

AD: Reklamų nėra (free)
Asus sdrw 08d2s u lite
Tokį įrenginį kaip CD ROM jau buvau ir pamiršęs, dažniausiai naudoju usb laikmenas. Net kompiuteris pas mane be šio stebuklo. Nors nesu itin didelis mėgėjas klausytis muzikos, bet prieš keletą dienų nusprendžiau įsirašyti AUDIO CD automobiliui. Vienoje internetinėje parduotuvėje radau tokį nelabai brangų išorinį cd-rom jungiamą per usb: ASUS SDRW-08D2S-U LITEJau buvau atpratęs nuo visų tų burzgimų, ūžimų, laukimo kol nuskaitys cd, bet nieko, gyventi galima.
Toks visai nieko įrenginukas, galima rašyti tiek paprastus audio cd, tiek mp3, tiek dvd, na ir taip pat klausyti tiek muzikos bei žiūrėti filmus. Kaip tik turiu keletą dvd, kuriuos norėjau peržiūrėti, ką ir padariau :)Pabandžiau netgi apgauti savo turimą televizorių su usb, pabandžiau pajungti, maniau gal pavyks žiūrėti dvd, deja :)

Na o kur gi tau leis, jei net kompe teko siūstis VLC grotuvą, nes windows media palyeris jų nerodys. Na ir tam, kad įrašyti paprastą audio cd, infrarecorder jums nepadės, teks siūstis: CDBurnerXP programėlę. Infrarecorder vis mėtė klaidas, kad tai jam formatas netinka, tai failo dydis, tai dar kas. Su CDBurnerXP nieko panašaus nebuvo, įrašė iš pirmo karto :)

Admin
2014-11-29 / 18:56:12 (Edit post)
Komentarai (2)
© 2o14 95.lt