Unnamed wap blogas

AD: Reklamų nėra (free)
Portable wifi hotspot
Dažniausiai atsakymai į mums rūpimus klausimus slypi ne kažkur anapus, o tiesiai mums prieš akis. Dažnai pagalvodavau, kaip būtų šaunu kur nors išvykus, kaip pavyzdys, kad ir į kokią atokią sodybą, kur interneto nėra nei kvapo, juo pasinaudoti. Ne telefone, bet tarkim kompiuteryje ar planšetiniame kompiuteryje be 3G galimybės, tik su wi-fi priėmimo galimybe.
Jau anksčiau, esu girdėjęs, bet taip pat greitai ir pamiršęs, kad telefone yra toks dalykas, kaip:
Portable WI-FI Hotspot.
Mobilus (nešiojamas) wi-fi prieigos taškas.
Jo pagalba galime telefone esančiu mobiliu internu leisti naudotis kitiems įrenginiams turintiems WI-FI prisijungimo galimybę.
Tam tereikia paspausti telefono ekrane esančią ikonėlę: WI-FI Hotspot. Nustatyti norimą Routerio vardą arba palikti siūlomą, įvesti slaptažodį, kad nesijungtų niekas kitas, tik kam leisite jungtis prie jūsų interneto. Dar galima pasirinkti kiek vartotojų galės jungtis, pas mane max 8 vartotojai. Ir spausti mygtuką ON.
Viskas. Yra tik viena šio interneto blogybė, mobilus internetas telefone yra ribotas, mano atveju 1GB. Tad jei su kompiuteriu ar planšete naršysite po web puslapius, nepastebėsite kaip tą 1GB išnaudosite. Bet naršyti mobilius puslapius ar tikrinti el.paštą turėtų pakakti :)
Admin
2014-11-16 / 16:23:53 (Edit post)
Komentarai (0)
© 2o14 95.lt