Unnamed wap blogas

AD: Reklamų nėra (free)
Super kompiuteris
Super - turėtų būti kabutėse :)

Pristatau - HP Pavilion dv6500. Antras kompiuteris mano gyvenime ir pirmas nešiojamasis. Tiksliai būtų sunku pasakyti kiek laiko praėjus jį nusipirkau po pirmojo kompiuterio įsigyjimo. Kainavo jis tuo metu 2399 lt. Pirkau jį topocentre. Tai buvo pats pigiausias nešiojamas kompiuteris parduotuvėje tuo metu.Šiek tiek techninės charakteristikos:

Procesorius: AMD Athlon Dual core TK-55 1,8GHz
HDD: 148 gb
Ram: 1 GB (2x512mb) DDR2
OS: windows vista
Vaizdo plokštė: nVidia (tikslaus modelio nerodo, nors neseniai rodė) (2GB atmintis)Naudotis juo teko trumpai, gan greitai nusprogo. Maniau instaliuosiu naujus windowsus, nupirksiu daugiau Ram ir susitvarkys, bet kur tau. Ko gero bus kaltas AMD procesorius, jie žinomi kaip labai kaistantys (su AMD procesoriumi kompiuterių pirkti nepatariu). Tikraiusiai nuo karščio bus pažeista kokia mikroshema arba motininė plokštė.Šiuo metu jame 4GB ram. Neseniai instaliavau Windows 10 PRO. Jam koks 10 metų, išvaizda kaip naujo, bet tai negelbsti. Todėl, kad senas - jam nėra daugelio tvarkyklių.Neveikia vienas usb lizdas, taip pat CDRW na ir SD kortelių skaitytuvas.Na ir pabaigai jau nepasileidzia vindows. Paleidžiu juos tik pasitelkęs kelis triukus.Jei veiktų kaip priklauso, būtų visai fainas kompas. Wifi įsijungia specialios svirtelės pagalba, taip pat įjungus didžiąsias raides prie Caps lock mygtuko žiba lemputė. Turi netgi lietimui jautrų garso reguliavimo sensorių. Į komplektą įėjo netgi nuotolinio valdymo pultelis. Beje, akumuliatorius dar gyvas :)Šiandien bandžiau ardyti, todėl ir keltas nuotraukų ta proga.

P.s. Karts nuo karto pasidairau kompiuterių internetinėse, pastebėjau, kad Lenovo kartais būna ir kompo apačia nufotkinta. Galėtų taip ir ASUS būti nufotkinti. Tada nereikėtų spėlioti ar galima lengvai pasikeisti Ram ir kietą diską.

Admin
2017-11-01 / 16:59:29 (Edit post)
Komentarai (0)
© 2o14 95.lt