Unnamed wap blogas

AD: Reklamų nėra (free)
H2auto savitarnos plovykla


Teko šiandien išbandyti naują bekontaktę savitarnos automobilių plovyklą H2auto. Atsidarė ji Alytuje prieš mėnesį ar pusantro. Pravažiuodamas pro vieną sklypą mačiau, kad vyksta kažkokios statybos. Kai darbai įpusėjo, supratau, kad tai bus plovykla. Mačiau ir plakatą, su užrašu : Mes jau veikiame.
Bet dar kelis kartus ploviau automobilį jau pamėgtoje plovykloje Plaunu pats.

Kad nereikėtų atvažiavus blaškytis aiškinantis kas kaip reikia daryti, apsilankiau jų internetiniame puslapyje. Viskas panašiai, kaip ir plovykloje, kurioje lankiausi iki šiol. Tik čia nereikia žetonų, tam yra speciali kortelė. Pirmą kartą ją reikia nusipirkti, o jau kitus kartus pakaks tik papildyti. Perjungiant programas nereikia sukti svirtelės, tam yra mygtukai. Programų taip pat yra penkios. Šioje plovykloje nėra šepečio. Užtat yra mygtukas, stop, pause.
Skalavimas vyksta distiliuotu vandeniu, todėl ant automobilio nelieka nuosėdų, arba jų neturėtų likti.

Kaina 6 sekundės - 5 centai. Kai pirkau kortelę, papildžiau ją 3 eurais, bonus gavau 30 centų. Ploviau visomis penkiomis programomis. Ir nors mano automobilis mažas, ir nuolat naudojausi Stop mygtuku - išnaudojau visus pinigus. Nuvažaivus išsisiurbti automobilio ir įdėjus kortelę, ant ekrano pasirodė užrašas: Bloga kortelė. Tai taip ir nesupratau, ar išnaudojau 3 eurus, ar kažkas kitko kortelei nutiko. Pabandysiu kitą kartą ją papildyti.

Raktiniai žodžiai: bekontakte savitarnos automobiliu plovykla.

Admin
2017-08-06 / 18:19:56 (Edit post)
Komentarai (0)
© 2o14 95.lt