Unnamed wap blogas

AD: Reklamų nėra (free)
Bluboo picasso
Prieš aštuonis mėnesius užsisakiau telefoną iš Kinijos - Bluboo Picasso.
Užsisakiau jį dėl įdomumo, kainavo jis man tada ~ 58 eurus. Ką tik pažiūrėjau kiek kainuoja dabar. Pasirodo atsirado naujas su 4G. Pas mane veikia 3G. Žinoma 4G brangesnis. Na bet ne apie tai dabar. Įdėsiu keletą nuotraukų paskubomis ką tik padarytų, kad iliustruoti įrašą, ir, kad būtų kažkoks bendras vaizdas apie telefoną.

Nors ir buvau matęs apžvalgas, ir žinojau jo visus minusus, bet laukdamas jo atvykstant tikėjausi, kad pas mane jis bus tobulesnis. Deja, kaip ir turėjo būti, pateko jis į mano rankas kaip ir pas visus su visais trūkumais. Didžiausias jo trūkumas kamera. Fotografuoja jis apgailėtinai. Iš užrašytų aštuonių kokie du jei ne mažiau belikę.

Tiesą pasakius nesinaudojau juo beveik nei dienos neskaitant naršymo internete, ir tai tik keletą kartų. Laikau jame savo sim, jame beje dedasi 2 sim kortelės. Tai ko gero vienintelis jo pliusas. Na dar gal galinio dangtelio dizainas toks įdomus. Na ir kas be ko skambučiams tinkamas, bet tam pakanka ir telefono už 19 eurų. Kaip tik šiandien Bitėje už tokią kainą mačiau Alcatel firmos telefoną perkant.

Raktiniai žodžiai: Bluboo Picasso .

Admin
2017-01-30 / 23:14:06 (Edit post)
Komentarai (1)
© 2o14 95.lt