Unnamed wap blogas

AD: Reklamų nėra (free)
Telefonas iphone 7
Prieš Kalėdas pakeičiau savo puikiai veikiantį Asus Zenfone telfoną su 4GB ram į iPhone 7 su 2GB ram. Visada buvo smalsu pačiam pajausti tą stebuklą savo rankose, dėl kurio kai kurie pasirengę paaukoti netgi gyvybę. Nors iš tikrųjų tos visos istorijos apie parduodamus inkstus ir kitus vidaus organus dėl šio telefono tik pramanas taip siekiant kuo plačiau paskleisti žinią apie iPhone ir Apple :)Jei būtų antra galimybė, rinkčiausi iPhone 7 Plus. Pereiti nuo 5.5 colių ekrano prie 4.7 colių ekrano ne pats maloniausias jausmas. Bent jau man. Vienintelis to patogumas, kad kelnių kišeniuje guli kiek smagiau.Jei ketinate pirkti iPhone, vertėtų nepamiršti, kad ir visi aksesuarai jam nepigūs. Štai už dėkliuką teko sumokėti 39 eurus.Daugelis gali pasakyti, kad štai galima, nusipirkti dėkliuką iš Kinijos už pora eurų, bet kam tada pirkti telefoną už 800 eurų? :)

Šiaip telefonas kaip telefonas, netgi turi ir minusų. Per bluetooth negalima dalintis nuotraukomis su kitais įrenginiais.

Norint pasidaryti Hotspot teks apsilankyti youtubėje. Ir kai jau manysite, kad problema išspręsta, teks dar kartą eiti į youtube. Dabar kai žinau kas ir kaip, atrodo paprasta. Bet pirmą kartą bandant pajungti viešo interneto prieigą teks nueiti nemenką kelią :)

Na ir pabaigai kamera - makro čia nėra. Iš labai arti fotografuoti nepavyks.

Gal Plus versijoje viskas kitaip, kol neišbandysiu, negaliu nieko sakyti. Bet, kol dar tik mėnesis kaip turiu šį, kito tikrai nepirksiu.

Raktiniai žodžiai: iPhone 7, Apple .

Admin
2017-01-22 / 19:35:16 (Edit post)
Komentarai (2)
© 2o14 95.lt