Unnamed wap blogas

AD: Reklamų nėra (free)
Das samsung
Nusprendžiau šiandien papasakoti apie spausdintuvą Samsung Xpress M2026. Pirkau jį prieš pusę metų.Dabar jau gailiuosi, kad paskubėjau ir pagailėjau 40 eurų Canono įsigijimui.
Šiaip geras spausdintuvas, bet...

Pavardinsiu, kas su juo negerai. Pirmiausiai, jei bandysite išsunkti paskutinius kasetėje esančius dažų miltelius, vėliau nusigraušite rankų nagus. Pastebėjau, kad pradėjo mirksėti raudona lemputė įspėjanti, kad dažai eina į pabaigą. Nekreipiau dėmesio ir į iššokančią lentelę kompiuterio ekrane su užrašu, kad spausdintuvui reikia mano dėmesio. Išsunkiau paskutinį lašą iš jos. Atėjo metas keisti kasetę. Va tada ir nutiko linksmiausia dalis. Įdėjus naują kasetę, vis tiek metė klaidą, kad nėra dažų. Nepadėjo nei spausdintuvo mygtukų spaudinėjimas, nei spausdintuvo pašalinimas iš kompiuterio ir instaliavimas iš naujo.
Kaip vėliau paaiškėjo, vienintelis priešnuodis nuo to - kompiuterio perkrovimas.

Kitas nutikimas įvyko prieš keletą dienų. Spausdinau 50 lapų, paskui paleidau dar 50 lapų. Lapai buvo sudėti nepriekaištingai tvarkingai. Bet nutiko taip, kad sugebėjo vienas lapas užstrigti. Vėl išmetė klaidą , kad įvyko lapų strigdis. Ištraukus lapą, beje jis nebuvo suplėšytas, jokių likučių neliko spausdintuve. Vėl niekaip nėjo panaiknti klaidos ir tęsti darbo. Vėl nervai, keletas smūgių spausdintuvui... Kol vėl perkroviau kompiuterį, ir vėl tik taip pavyko išspręsti problemą.
Pvz. pas Canoną tai išsisprendžia paspaudus raudonai mirksinčią lemputę. Čia viskas kitaip. Tai SAMSUNG.

Admin
2016-12-17 / 01:10:38 (Edit post)
Komentarai (0)
© 2o14 95.lt