Unnamed wap blogas

AD: Reklamų nėra (free)
Mkv formato filmai per tv
Nors mano televizorius ir šiek tiek naujesnis ir turi net ir usb lizdą, bet filmų .mkv formatu - deja nerodo. Tais metais kai buvo pagamintas, tokio formato gal dar nebuvo, nesigilinau.

Žiūrėti filmus per nešiojamo kompiuterio monitorių vienam patogu, bet norint žiūrėti keletui žiūrovų - tai jau ne kas.

Buvau matęs dvd grotuvų su usb kurie atseit geba atkurti .mkv formatą, bet kaip tyčia šiuo metu nėra nei dvd nei media grotuvų. Jei yra, tai kaina virš 200 eurų. Tiek investuoti pinigų, kad pora kartų per metus pažiūrėti kokį filmą per televizorių, gal nelabai protinga.
Buvau girdėjęs , kad galima per hdmi jungtį sujungti kompiuterį su televizoriumi.Pas mane ir kompiuteryje ir televizoriuje šios jungtys yra. Tad kaip visada nuėjau į senukus ir nusipirkau hdmi laidą. Pirkau šiek tiek brangesnį - už 7 eurus. Tipo geras, pauksuotas, greitas duomenų perdavimas, 3D, 4K ir t.t..

Tai dabar ne tik filmus galiu žiūrėti, bet internetu naudotis per televizoriaus ekraną :D

O pajungimas labai paprastas, bent jau mano televizoriuje.
Pirmiausiai pajungiame laidus tiek prie tv, tiek prie pc. Kompiuterio klaviatūroje spaudžiame windows + P klavišus. Ir pasirenkame kaip norime matyti pc ekraną, ar tik per tv, ar ir per tv ir per pc. O televizoriuje pasirenkame meniu punktą ĮVESTIS, o tada HDMI. Bent man to pakako. Čia jau nuo tv modelio priklauso, mano televizorius LG.

Raktiniai žodžiai: .mkv formato filmai per tv.

Admin
2016-07-10 / 15:45:30 (Edit post)
Komentarai (2)
© 2o14 95.lt