Unnamed wap blogas

AD: Reklamų nėra (free)
Beviele klaviatura logitech k230
O viskas prasidėjo nuo to puslapio iš kur pirkau windows savo kompiuteriui. Pastebėjau ten ir žaidimų pigių. Tik dar nežinojau apie visokius Steam, Orign ir t.t..

Taigi kaip jau supratote, pirkau žaidimą. Need for speed Rivals. Jam žaisti vos nenupirkau ir pultelio už 55 eurus. Gerai, kad pradžiai nutariau pabandyti pigų Joysticką iš senukų už 2 eurus. Taigi, jis neveikė. Galima pajungti xbox 360 pultelį, bet ten ne taip viskas paprasta. Todėl, kad nelaužyti nešiojamo kompiuterio klaviatūros, pirkau tuose pačiuose senukuose štai tokią bevielę klaviatūrą.

Logitech k230O štai šio mažo kištuko pagalba galima naudotis keliais bevieliais įrenginiais vienu metu, deja mano pelytė per sena, ir šio gėrio nepalaiko. Todėl yra pajungtas kitas toks kištukas.Į klaviatūrą dedasi 2 AAA baterijos, kurios beje jau buvo įdėtos. O jos slepiasi po štai tuo mėlynu dangteliu, kuris iš pradžių buvo pilkas. Bet kadangi komplekte jų trys: pilkas, mėlynas ir violetinis, laikinai jį pakeičiau. Kaip ir Logitech pelytės, ši klaviatūra taip pat turi įjungimo - išjungimo mygtuką.

Šiaip patogi klaviatūrą, bet kartais vietoj enter mygtuko nusispaudžia kitas klavišas. Bet su laiku, gal eis priprasti.

Klaviatūrai suteikiama net 3 metų garantija. O kaina tuo metu kai pirkau buvo 19.99 euro.

Raktiniai žodžiai: bevielė klaviatūra, logitech k230.

Admin
2016-06-29 / 21:30:05 (Edit post)
Komentarai (0)
© 2o14 95.lt