Unnamed wap blogas

AD: Reklamų nėra (free)
Seagate expansion 1 tb
Vakar perinstaliavau windowsus. Šiandien tai padariau dar kart, kodėl - tuoj papasakosiu.

Prieš trejetą metų pirkau nešiojamą kompiuterį, kuris buvo be os. Tad teko naudoti piratinius windows. Pradžioje tai buvo windows 7, vėliau windows 8.1 PRO.

Viskas veikė kuo puikiausiai. Kol nesugalvojau įsidiegti antivirusinės, kurios pagalba ištryniau kažkokį failiuką, po ko mano windows pasidarė nelegalūs. Tai dar nieko, bet po to kompiuteris pasidarė toks lėtas, kad vos ne vos pasidariau atsargines failų kopijas. Tam aišku pirkau štai tokį išorinį kietą diską.

Seagate Expansion 1 TB USB 3.0 .

Vakar vėl įrašiau win 8.1 . Bet vėliau prisiminiau, kad skaičiau jog Minux - blog.likemusic.lt autorius pirko pigiai windows 10 PRO raktą. Apsilankęs tame puslapyje radau ir win 8.1 PRO raktą už 8.49 eurus. Nors ir buvo abejonių, bet surizikavau. Dabar jau galiu pasakyti, kad raktas tikrai tikras, microsoft net žinutę atsiuntė į telefoną. Beje, iki liepos 29 dienos galiu nemokamai savo win 8.1 versiją atnaujinti į win 10. Tik nežinau kokia tai bus versija, Home ar Pro. Nors man 8.1 labiau patinka dėl Metro. Nežinau ar naujinsiu.

Pirmą kartą naudoju sulietuvintus windows, tikėjausi, kad bus sunkiau rasti man reikalingus dalykus. Bet kol kas kažkaip randu kas man reikalinga :)

Admin
2016-06-21 / 00:36:22 (Edit post)
Komentarai (4)
© 2o14 95.lt