Unnamed wap blogas

AD: Reklamų nėra (free)
Samsung xpress m2026
Vietoj to, kad daryčiau taip, kaip buvau suplanavęs - pasirinkau kitą kelią. Apie ką aš čia?

Buvau suplanavęs nusipirkti spausdintuvą. Galvoju nueisiu į topocentrą, pasiimu pigiausią samsungą ir einu sau laimingas. Tai ne, pamačiau vienoje elektroninėje parduotuvėje (viena iš lyderių Lietuvoje) spausdintuvą Canon LBP 6020 apie kurį seniai svajojau :) Ir nesvarbu, kad brangesnis t.y. visi 82 eurai. Dar prirašyta, kad parduotuvėje kainuos brangiau. Tai dar labiau mane motyvavo jį užsakyti. Užsisakau ir pasirenku, kad atsiimsiu parduotuvėje bei mokėsiu grynais. Na ir laukiu, kada praneš, kad galiu atvykti atsiimti.

Nesulaukęs jokio pranešimo skambinu į parduotuvę, ten sako, kad jokio užsakymo dar negavo. Ką gi, susitaikau, kad šiandien jo dar negausiu - biurokratija. Bet po kelių valandų sulaukiu skambučio, balsas kitame laido gale praneša, kad prekyboje jo nėra. Bet gali gauti, bet tik su pristatymu į namus su 4 eurų mokesčiu. Anuliuoju užsakymą.

Ir galiausiai nusigaunu iki topocentro ir nusiperku kaip buvau suplanavęs pradžioje lazerinį spausdintuvą: Samsung Xpress M2026 už 50 eurų (dar laidas 4.05 euro). Buvo dar vienas modelis su wifi už 69 eurus, bet pagalvojau, kad bus gerai ir be wifi nors tik 19 eurų skirtumas.Tik kai išėjau iš parduotuvės, kilo klausimas! O jis veiks su windows 8 ? :D Visa laimė, kad veikia, o tai būtų reikėję grąžinti spausdintuvą, arba instaliuoti windows 7.

Spausdintuvas namams, bet tinka ir mini biurams. Kasetės pildymas ~ 35 eurai. Per minutę spausdina 20 lapų. Man tokio pilnai pakanka.

Raktiniai žodžiai: lazerinis spausdintuvas, samsung xpress m2026.

Admin
2016-05-05 / 23:47:22 (Edit post)
Komentarai (3)
© 2o14 95.lt