Unnamed wap blogas

AD: Reklamų nėra (free)
Tik aliexpress
Tai bus įrašas apie tai, kodėl renkuosi būtent aliexpress o ne kokią kitą kinietišką platformą ar parduotuvę.
Dar norėčiau paminėti, kad ebay dauguma parduodamų prekių yra būtent iš aliexpress. Ne vienas lietuvaitis ten bando taip daryti bizniuką.
O dabar pakalbėsiu apie gearbest. Tai tokia kaip parduotuvė kiniečių. Daug kartų girdėjau, kad ten pigiau nei aliexpress.
Šiandien nutariau apsilankyti joje. Neketinau nei registruotis, nei ką pirkti, tiesiog palyginti kainas. Nespėjau nei atsitokėti, kai pagrindiniame lape iššoko langas su pasiūlymu užsiprenumeruoti naujienlaiškį. Už tai gausiu net 50 euru apsipirkimui. Kaip galima atsisakyti tokio pasiūlymo - užsiprenumeravau.
Pasirodo ne tik, kad užsiprenumeravau naujienas, bet tuo pačiu ir buvau užregistruotas. Na gerai, galvoju dabar jau kažką už dyką paimsiu panaudodamas tuos 50 eurų. Pasirodo, nė velnio. Galiu panaudoti 5 eurus vienam apsipirkimui, ir tas turi būti ne už mažesnę nei 50 eurų sumą.
Ieškojau vienos prekės, kol kas neminėsiu kokios. Bet ji net panaudojus 5 eurų kuponą būtų kainavusi visais 15 eurų brangiau ne aliexpress.
Yra žinoma kai kas ir pigiai, pvz action camera, panašiai kaip gopro. Viso labo tik už 22 eurus. Bet kas per kokybė vaizdo ja nufilmuoto bus, neaišku.
Taigi kol kas savo apsipirkimo vietos nekeičiu, lieku prie aliexpress.

Admin
2016-05-01 / 00:32:25 (Edit post)
Komentarai (0)
© 2o14 95.lt