Unnamed wap blogas

AD: Reklamų nėra (free)
Geroji feja
Šiuo metu nuo nieko nepasislėpsi. Visi viską mato - ką valgai, geri, ką parduotuvėje perki ir t.t..
Prieš keletą dienų gavau žinutę, kad Bite mato, kad mano telefonas palaiko 4G, bet aš naudoju 3G kortelę. Iki tam tikros datos galiu pasikeisti savo Labas 3G kortelę į Labas 4G kortelę tik už 1 euro centą. Na galvoju nueisiu pasikeisiu. Salonas dirba nuo 9, nespėjau būti pirmas - atėjęs jau radau vieną aptarnaujamą žmogų. Pirmas klientas buvo pagyvenęs žmogus. Kadangi neprigirdi ir šiaip sunkiai orientuojasi aplinkoje pardavėja jam aiškino situaciją kiek pakeltu balso tonu.
Kiek supratau, jis tenorėjo pasipildyti sąskaitą. Galvoju palauksiu. Deja jis nežinojo nei koks jo telefono numeris nei kokio operatoriaus tai kortelė. Vietoje to, kad tarkim pamajakintų iš to telefono į savo (tikiuosi saskaitoje dar kiek buvo pinigų) ar kiatais būdais nustačiusi kas ir kaip - pradėjo dainuoti jam savo dainelę. Ir sėkmingai, dabar žmogus turės abonementą. Kiek teko nugirsti už 5 eurus mėnesiui. Na žodžiu, nuėjo pasipildyti sąskaitos , o grįš su abonentu. Nelaukiau toliau, ir išėjau - ilgai jie ten bendravo.
Pats abonentas nesu, kam man jo. Nusiperki išankstinio mokėjimo kortelę užsisakai tave tenkinantį kalbėjimo planą ir naudojiesi. Net dėl sąskaitos papildymo rūpintis nereikia, papildai didesne suma ir planas automatiškai prasitęsia kas mėnesį. Apie artėjančią sąskaitos galiojimo pabaigą primins sms žinutė iš bitės. Nors kaip minėjau, reikia pildyti didesne suma ir jokių nepatogumų nebus.
Užteks man ir 3G kortelės, internetas sukasi kaip vėjas ir su ja.

Admin
2016-04-16 / 11:50:20 (Edit post)
Komentarai (0)
© 2o14 95.lt