Unnamed wap blogas

AD: Reklamų nėra (free)
Vienas gigabaitas
Net nežinau ar rašyti šį įrašą, nes jaučia širdis, kad po jo gali brangti ir taip nepigus mobilusis internetas. Na, bet surizikuokim :D
Kalba eis konkrečiai apie Bite mobilųjį internetą. Bet tai kas čia bus parašyta, gali būti panaudota ir su kitų mobiliojo ryšio operatorių mobiliuoju internetu.
Vieną dieną darbe likau be interneto, kuris man yra gyvybiškai svarbus. Labai nesijaudinau, tiesiog greitai užsisakiau neribotą internetą parai už 0.58 euro centų. Ir iš savo telefono padariau modemą, kurio pagalba per viešojo taško prieigą sukūriau wifi stotelę kuria perdaviau tą internetą į kompiuterį. Galiu pasakyti, kad internetas greitas tik svarbu neišnaudoti jo per daug, nes tada Bitė jį sulėtins. Išnaudojus 5 GB duomenų greitis sumažinamas iki 256 Kb/s.
Naudojau jį taupiai, tik darbo reikmėms. El. pašto tikrinimui, prisijungimui prie keleto mažai grafiniais elementais apkrautų puslapių. Tai dienai man jo užteko. Kai situacija su internetu nepasikeitė, užsisakiau mėnesiui 1 GB. Deja, mano reikmėms jo užteko tik dešimčiai dienų. Tada supratau, kad man jo reikia daugiau, tad užsisakiau 2.5 GB už 3.49 euro.
Taigi man nereikia neriboto interneto už 20 eurų, mano reikmėms pakaks ir už 3.49 euro. Žinoma jei darbe neturite ką veikti ir mėgstate naršyti po visokius youtube, šis taupus modelis jums netiks :)
Beje savo interneto naudojimas darbe turi ir didelį pliusą. Bosas negalės sekti kur ką ir kada naršėte, ir blokuoti priėjimo prie kokių nors puslapių. Žinoma jei dar ir naudosite savo kompiuterį :D

Admin
2016-04-15 / 22:41:51 (Edit post)
Komentarai (1)
© 2o14 95.lt