Unnamed wap blogas

AD: Reklamų nėra (free)
Suletejo kompiuteris
Taip jau gavosi, kad įsijungiau senuką stacionarų kompiuterį pirktą dar prieš trylika metų topo centre.

Seniai juo jau nebesinaudojau. Kai pirkau jį, buvo net 256 mb Ram. Šiuo metu jame Ram - 1.25 GB. Sukasi jame Windows XP. Procesorius AMD Sempron(tm) 2500+ 1.75 GHz. Kokios talpos HDD diskas jau sunku pasakyt, seniausiai pakeistas nauju, nes gamyklinis samsungo nusprogo su visais tūkstančiais nuotraukų. Vaizdo plokštė: NVIDIA GeForce4 MX 4000. Maitinimo blokas 300 W.

Teko ilgai laukti kol pradėjo reaguoti pelė. Bet, kai ji pakluso man - nieko nelaukęs pradėjau valyti c diską. Išinstaliavau visas nereikalingas programas. Kompiuteris žymiai pagreitėjo. Dar atsisiunčiau programą ccleaner, bet bandant instaliuoti niekas nevyksta. Nežinau kame čia reikalas.

Nepavyko, tai nepavyko. Dar ką padariau, padariau c disko defregmentaciją ar kaip ji ten vadinasi. Tai irgi padėjo paspartinti kompiuterio darbą.

Na o šiandien po šviesiai išsiurbliavau. Dulkių nebuvo labai daug, nes kažkada atlikau šią procedūrą. Daugiausiai jų buvo susirinkę ant procesoriaus aušintuvo. Norėjau dar pakeisti termo pastą, bet nemokėjau nuimti aušinimo bloko :) Nesu to niekada daręs. Reiks youtubėje pažiūrėti kaip tai daryti.Po šių veiksmų kompiuteris veikia pakankamai greitai. Ir tyliai :D

Raktiniai žodžiai: lėtas kompiuteris, sulėtėjo kompiuteris.

Admin
2016-04-02 / 21:03:50 (Edit post)
Komentarai (5)
© 2o14 95.lt