Unnamed wap blogas

AD: Reklamų nėra (free)
Kompiuteris subor 225
Prieš kokius 24 metus turėjau ir vis dar tebeturiu - tuo metu gan populiarų 8 bitų žaidimų kompiuterį Subor 225. Nintendo kažkokio tai modelio kloną. Pas mane jis veikiantis buvo, tik blokelis perdegė. Nuo to laiko ir nebežaidžiu jokių kompiuterinių žaidimų.
Beužsisakinėdamas prekes iš Aliexpress sugalvojau pažiūrėti ar kiniečiai jį dar tebegamina. Kur jie dėsis, turi gaminti, tik pavadintas jis dar kitaip. Tiesiog D99. Šiek tiek pakeisti keli išvaizdos elementai, bet išvaizda likusi beveik nepasikeitusi.
Kiek pasvarstęs užsisakiau jį.Su šia konsole gavau ir žaidimų disketę su 400 žaidimų. Iš kurių vienintelis su padoresne grafika - Super Mario. Na dar gal koks Adventure Island. Pažaisti dar galima futbolo žaidimą. Kiek pamenu težaisdavau tą jau minėtą Super Mario, įgūdžiai išlikę iki šiol :D
Prie D99 nesijungia ir į komplektą neįeina pistoletas, todėl neis pažaisti disketėje esančio žaidimo Duck Hunt. Šiaip surinktas ne itin kokybiškai, nors kaina ne tokia jau ir maža.

Mačiau dar ir Sega kompiuterį, bet jam žaidimus atskirai pirktis teks. Mane domintų tik Mortal Kombat, įspūdingai kažkada tai atrodė. Disketė su jau minėtu žadimu kainuoja ~ 5 eurus. Sega manau galima ir Lietuvoj pirkti per skelbimus. Būtų nors ir dėvėtas, bet tikrai kokybiškesnis nei iš Kinijos.

Raktiniai žodžiai: Dendy, Subor 225, Nintendo, Sega, Super Mario, Mortal Kombat, D99.

Admin
2016-02-16 / 01:18:22 (Edit post)
Komentarai (5)
© 2o14 95.lt