Žmogus, gyvenantis melo pasaulyj

AD: Reklamų nėra (free)
Išmok kalbų lengvai bei paprastai!
Nuo praeitų metų gruodžio mėnesio aš užsibrėžiau sau planą - išmokti bent dar tris kalbas. Nepaisant to, jog moku tris kalbas puikiai (lietuvių, anglų ir esperanto), pradėjau mokytis pastaruoju metu dar penkių kalbų - lenkų, rusų, ukrainiečių, vokiečių ir prancūzų. Bet kaip tu tiek išmoksi šių kalbų vienu metu? Na, pasirodo, įmanoma, ir dar kaip.
Naršydamas po interneto platybes, bei skaitydamas Facebook, kas ką naujo parašė, pastebėjau, jog kažkas giriasi viena svetaine, kur jis mokosi ispanų - tai Duolingo - kalbų mokymosi platforma. Joje galima išmokti įvairiausių pasaulio kalbų, tarp jų ir mano minėtosios prancūzų, rusų, vokiečių, taip pat norvegų, portugalų, airių. Joje mokymasis yra absoliučiai nemokamas bei lengvas. Tereikia kasdien prisijungti, praeiti vieną pamoką, ir kitą dieną panaudoti tai, ką išmokai pridedant ir tai ką išmoksi tą dieną. Kaip jau minėjau, mokymasis labai paprastas, bet gaila, jog nėra jokio kurso lietuvių kalba.
Verta paminėti ir tai, jog kursus galima kurti ir netgi jums, tereikia užeiti čia ir užpildyti anketą, kurios kalbos kursą darysite kokiai kalbai. Pastebėtina, jog galima sekti ir kitus naudotojus, tereikia žinoti jų vartotojų vardus arba elektroninio pašto adresus, kuriais jie prisiregistravo. Taip galite lenktyniauti, bei stebėti, kaip kitiems sekasi. Beje, jeigu norėsite kaip man sekasi, mano vartotojo vardas yra "esperantokajvivo".
Taigi, jeigu jums prireiks išmokti kokią nors kalbą, prisiminkite Duolingo kalbų mokymosi platformą. Joje labai lengvas mokymasis jums padės įsiminti tai, kas būtina toje kalboje, greičiau išmoksite žodžius, o pats naudojimasis, kaip jie sako, 100% Free.
Lithuanian Llam
2016-01-13 / 18:32:13 (Edit post)
Komentarai (0)
© 2o14 95.lt