Unnamed wap blogas

AD: Reklamų nėra (free)
Sms hostingas
Kuris laikas esu pasigavęs dar vieną dviejų skaitmenų domeną. Stovi nenaudojamas. Galvojau ką su juo nuveikus. Na ir šovė į galvą mintis sukurti sms hostingą. O ji kilo neatsitiktinai. Jau nuo seniau mačiau serveriai.lt planą didmeninis (reseller). Galvoju imsiu ir pabandysiu, atrodo paprasta viskas. Na tik gal sunkiau direct admin api sujungti su mokėjimai.lt , bet net ir nepavykus galima rankiniu būdu vartotojus kurti.
Prie to pačio sumasčiau kaip ir sudominti galbūt būtų būsimus vartotojus. Teikti tuo pačiu ir nemokamą hostingą. Su mažais parametrais, kad finale vistiek reikėtų sms hostingą užsisakyti.
Ilgai mąsčiau ar verta. Net mintys, kad niekas nesinaudos neišgąsdino. Pats kažką išmoksiu. Užsakau trims mėnesiams, paskui galiu nebepratęsti.
Taigi jau buvau kaip ir apsisprendęs. Jau net su raktažodžiu - sms hostingas i pirmą google puslapį įkopiau. Deja, prisijungus prie mokėjimai.lt pamačiau, kad reikia kokio tai plano standart, kad galėčiau sms mokejimais toliau naudotis. O jam aktyvuoti dafiga visokių asmeninių duomenų suvesti reikia, tai paso kopijos ir t.t.. Tada mąsčiau, ką čia tie mokėjimai man knisa protą, juk turi mano tapatybės patvirtinimą elektroniniu būdu. Galiausiai ten viską susitvarkiau, bet noras kažką daryti jau praėjo :D Gal ir gerai, pinigus, kuriuos būčiau išleidęs tam planui - panaudosiu kitur. Planas 15 eur, tai trys mėnesiai 45 eurai, + pvm jei neklystu 21%. Viso 54,45.
Bus matyti, jei nieko su juo neveiksiu, tada nukreipsiu į 95.lt .
Admin
2015-11-26 / 23:19:41 (Edit post)
Komentarai (0)
© 2o14 95.lt