Unnamed wap blogas

AD: Reklamų nėra (free)
Cubot x9 grizta
Jau buvau atsisveikinęs su telefonu pirktu Kinijoje - Cubot X9.
Telefonas - Cubot X9.


Kas gi jam nutiko? Nuo pat pradžių kai tik jį išpakavau prasidėjo fokusai. Ekranas keliose vietose nereagavo į prisilietimus, vėliau po kažkiek laiko juo pasinaudojus pradėjo pats daryti ekrano screenshotus. Dar po mėnesio visai sudurniavo, pradėjo pats įjunginėti išjunginėti programas, vibruoti ir t.t.. Na ir galiausiai po paskutinio atlikto update taip ir nepabudo. Ijungus telefoną nukreipdavo į boot meniu. Ką tik nebandžiau daryti - niekas nepadėjo.Taigi taip nenaudojamas ir gulėjo mėnesį ar du. Praėjusią savaitę nusprendžiau jį duoti pažiūrėti vienam žmogui. Na ir tas aišku jį atgaivino, na ir žinoma ne už dyką, už 15 eurų. Tik įdomu ar ilgai laikys, jei ką, vėl teks kuri įrašą :)

Per tą laiką pakeičiau jį Asus telefonu. Tai tas be abejonės už jį geresnis, ir tuo, kad ekrano dydis 5.5 , kamera geriau fotografuoja prie prasto apšvietimo, garsas geresnis, žodžiu viskas geriau ir visko daugiau. Ir garantija dviejų metų yra. Nuotraukos esančios įrašo pradžioje darytos su naujuoju Asus telefonu, redaguotos su gimp programa, bet labai minimaliai - sumažintas dydis ir paryškintos.

Na o šios nuotraukos darytos su Cubot X9 telefonu, redaguotos taip pat su Gimp (sumažintos, paryškintos).
Telefonas - Asus Zenfone 2.Cubot X9 kuo žavi - tai, kad plonas. Na ir dar tuo, kad nereikia nuiminėti galinio dangtelio norint įdėti sim kortelę arba sd kortelę. Nešiojuosi dabar abu :)

Admin
2015-11-16 / 01:14:32 (Edit post)
Komentarai (0)
© 2o14 95.lt