Unnamed wap blogas

AD: Reklamų nėra (free)
Pirmas pasaulyje
Kuris laikas vis pagalvodavau apie naujo telefono pirkimą. Niekaip negalėjau rasti, to kas mane tenkintų. Pagrindiniai kriterijai: ne mažesnis nei 5 colių ekranas, ne mažiau 2gb ram, 16gb vidinės atminties, Android 5.0. Vienintelis kandidatas buvo Motorola Nexus 6. Dar gal koks Htc, bet pvz. One Mini 2 per mažas ir šiaip parametrai prastoki už tokią kainą. Vakar dar buvau susigundęs Motorola G. Bet galiausiai pasirinkau ASUS. Tikslus modelis ASUS Zenfone 2 ZE551ML.
Taip atrodo telefono priekinė pusė.

O taip atrodo galinė pusė.

O taip atrodo telefono komplektacija.

Jei ką domina, nuotraukos darytos su Samsung S5 (Cubot X9 užlinko galutinai).
Ausinės, pakrovėjas, vartotojo instrukcija, garantinis talonas, dėžutė ir žinoma pats telefonas.
Galėjau pirkti iš asusshop.lt, bet pagalvojau, kad bus paprasčiau nusipirkti iš topocentro. Norėjau jo čia ir dabar, o ne ryt ar poryt.
Telefonas turi visus naujausius navarotus, tokius, kaip greitas baterijos krovimas, FULL HD IPS ekranas, 4G (greitesnis mobilusis internetas),
Corning Gorilla Glass 3 ekrano dangą, 32GB vidinės atminties, palaiko iki 64GB MicroSD korteles, vaizdo plokštę: PowerVR G6430.
Ir svarbiausia, jei Nexus 6 turi 3GB sparčiosios atminties, tai Asus Zenfone 2 - 4GB. Tai pirmasis išmanusis telefonas pasaulyje su tiek Ramų.
Dar nepaminėjau, kad garantija 2 metai.

Admin
2015-08-30 / 22:55:35 (Edit post)
Komentarai (1)
© 2o14 95.lt