Unnamed wap blogas

AD: Reklamų nėra (free)
Plaunu pats
Automobilį patartina karts nuo karto nuplauti :) Prisipažinsiu, kad iki šiol ploviau retokai. Nevažinėju žvyrkeliais, tad ir neišsimurzina, kad rėkte rėktų - Nuplauk Mane!

Degalinėje esančioje plovykloje ploviau tik kartą, toks plovimas man nepatiko. Dažniausiai iš tų retų kartų plaudavau plovimo garaže. Vienas toks gan populiarus yra ir Alytuje. Plauna vyrukai pusiau rankiniu būdu. Nėra labai brangu, nuplauna gerai, nušluosto ir t.t.. Bet pas juos eilės dažniausiai.

Pas mus prie didžiosios Maximos yra savitarnos plovykla - Plaunu Pats. Jau seniai norėjau nusiplauti savo mylimą automobilį Pats. Tą ir padariau praėjusį šeštadienį. Taip patiko, kad ploviau ir sekmadienį :D Ploviau ir šį šeštadienį, t.y. šiandien. Du kartus :D
Nusiploviau, išdžiovinau - automobilis blizgėjo lyg naujas. Ir kaip tyčia prisireikė pavažiuoti smėlėtu keliuku... Toks mano automobilis dar nėra buvęs, atrodė lyg būčiau dalyvavęs Dakaro Ralyje :D
Teko važiuoti į plovyklą dar kartą. Nusipirkau penkis žetonus, kurio vieno kaina 60 euro centų.

Bet antrą kartą panaudojau tik du žetonus, tris pasilikau sekančiam kartui. Kuris, jei neatsibos - bus kitą savaitgalį. Nežinau ar čia kokia akcija šiandien buvo, bet gavau visus du kartus ir dovanų - Plaunu pats rinkinį stiklui valyti.Kaip plauti automobilį savitarnos plovykloje - Plaunu Pats, galima pamatyti šiame video:
https://www.youtube.com/watch?v=OVMCGDICl3k .
Plovykla labai populiari, kiek važiuoju pro šalį - visada vyksta veiksmas. Nežinau tik ar naktį galima plauti, o ir neteko važiuoti tokiu metu, bet jei galima - jaučiu, kad kas nors plauna automobilį ir tada :)

Raktiniai žodžiai: savitarnos automobiliu plovykla.

Admin
2015-08-22 / 20:51:52 (Edit post)
Komentarai (0)
© 2o14 95.lt