Žmogus, gyvenantis melo pasaulyj

AD: Reklamų nėra (free)
Mikromintys
Dabar aš labai labai esu susidomėjęs kitomis mikrovalstybėmis. Labai. Todėl noriu pasidalinti savo mintimis apie jas.
Pastaruoju metu pastebėjau, jog mikrovalstybės viena kitai skelbia karą. Tai visiška nesąmonė. Jeigu viena nuo kitos šios mažos valstybėlės nutolusios dažniausiu atveju gan didelius atstumus, tai kam skelbti karą? Kaip ten tų kariaujančių valstybių kariai nukeliaus? Tikrai, tikrai kvaila idėja. Bet jeigu šiaip, pajuokauti, tai jau kita kalba. Pasaulyje reikia taikos, o ne karų. Kaip tik dabar mano valstybė yra paskelbusi karą vienam gerai žinomo žaidimo Minecraft žaidėjui, kuris savo Facebook paskyroje pasivadinęs Nazar Mamedov. Jis tiesiog užsipuolė vienoje grupėje keletą žmonių, tuo tarpu ir mane. Bet tai yra pateisinama priežastis, kodėl aš, savo Valstybės vardu, paskelbiau jam karą.
Mikrovalstybės yra broliškos valstybės. Net dabar su vienu tokiu anglu Robertu Garsaidu (Robert Garside, toliau jį vadinsiu jo niku Šiptonu) sakom, jog mes kaip mikrobroliai :D . Kai kurios valstybės tai kaip tėvai: įkvepia, padeda; kaip broliai - ginčijasi, pykstasi, taikosi, bendradarbiauja. Taigi mikrovalstybės - tai viena didelė šeima. Kaip Alytus :D .
Ateitis priklauso netikroms, mikro, valstybėms. Jos - tai kaip ir saviraiškos priemonė. Jos gali būti originalios, tokios, iš kurių būtų galima semtis idėjų. Jose yra labai daug įdomių idėjų. Kad ir Molosija- ji yra viena populiariausių mikrovalstybių mikropasaulyje. *beje,joje dar nė vienas lietuvis nesilankė :D *. O mes, lietuviai, galime didžiuotis Užupiu. Tai irgi pasaulyje itin žinoma mikrovalstybė.
Na, tai kogi laukiat? Kurkit savo valstybę :D
Lithuanian Llam
2015-08-16 / 14:05:05 (Edit post)
Komentarai (0)
© 2o14 95.lt