Unnamed wap blogas

AD: Reklamų nėra (free)
Kai nezinai koks dainos pavadinimas
Gal daug kam tai ir nebus naujiena, bet man tai buvo atradimas. Žiūrėjau vieną klipuką youtube puslapyje ir fone skambėjo viena daina, kuri man iš karto patiko. Tas video ne autoriaus, kaip supratau. Daug pas jį kopijuoto turinio. Tad net nesivarginau klausti kas tai per daina. Po keliu dienų nutariau visgi bet kokiu būdu sužinoti kas tai per daina. Ir man tai pavyko. Pasinaudojau google, ir radau programėlę kurią atsisiunčiau į telefoną. Programėlė vadinasi: SoundHound. Galima naudoti Android, Apple, kompiuteriuose ir BlackBerry įrenginiuose.
Visas veikimas paprastas, paleidžiate dainą, įjungiate programėlę, pridedate pvz. telefoną prie kolonėlių ir laukiate kol programa ras grojamą kūrinį. Kai jau nustatė koks dainos pavadinimas ir kas ją atlieka, beliko nukopijuoti į youtube paieškos laukelį ir pasiklausyti originalo atliekamos versijos.
P.s. norint naudotis programėle reikės interneto ryšio :) Randa tik užsienio atlikėjų kūrinius, nes pvz. paleidus Monikos Linkytės - Po dangum, kad ir kaip ilgai ieškojo, neatpažino dainos.
Admin
2015-07-05 / 19:23:03 (Edit post)
Komentarai (1)
© 2o14 95.lt