Unnamed wap blogas

AD: Reklamų nėra (free)
Kaip sutaupyti 100 euru
Arba kaip pagydyti sudurniavusį imobilaizerį pačiam? Bet gal apie viską nuo pradžių. O buvo taip, kai įsigijau automobilį buvusi šeimininkė tarp kitko užsiminė, kad mašinoje yra signalizacija. Bet pultelis truputį palūžęs ir gal baterija pasibaigusi tai neina pajungti. Na tai ne problema, nusipirkau naują bateriją, po kiek laiko Altas servise pasikeičiau ir pultelio kiautą. Bet problema niekur nedingo. Kartais pridavus signalizaciją neidavo jos nuimti, tai važiuojant išsijungdavo automobilis. Kol vakar visai užblokavo ir teko jį palikti ten kur buvau atvažiavęs. Šiandien ryte pasigooglinau info, kaip ir radau variantą kaip jį pagydyti. Iš karto pasakysiu, kad man jis nepadėjo. Bet paminėsiu, gal kam padės.
Reikia atjungti akomuliatorių ir palaukti apie pusvalandį, tada įjungti degimą ir vėl palaukti pusvalandį. Ir tik po visos šios procedūros bandyti užvesti automobilį. Bet kaip jau minėjau, man šis variantas nepadėjo.
Mano variantas kiek kitoks :) Sėdėjau automobilyje, įjungiau signalizacija. Atidariau duris iš vidaus, signalizacija nesuveikė. Uždariau duris, pabandžiau užvesti automobilį. Įsijungė signalizacija. Tada išjungiau ją ir vėl pabandžiau užkurti mašiną. Ir pasigirdo ausiai malonus burzgimas. Na o tada jau parvažiavau namo. Istorijos pabaiga :)
Kodėl sutaupiau 100 eurų? Buvo toks įvykis, kad centrinio vienas varikliukų nebeveikė, ko pasekoje vienų durų nerakino. Tai Alte jo pakeitimas man kainavo 100 litų. Kai naują jį galima nusipirkti už 10 lt. Kokiam garaže už centrinio įrengimas kainuoja už dureles 50 litų. O Alte 100 litų už pakeitimą. Tai padariau išvadą, kad šio mano gedimo taisymas būtų kainavęs 100 eurų :)
Admin
2015-06-21 / 12:35:26 (Edit post)
Komentarai (0)
© 2o14 95.lt