Žmogus, gyvenantis melo pasaulyj

AD: Reklamų nėra (free)
Ilga pertrauka
Sveiki visi! Maži ir dideli! :) juokais ne juokais pradedu po truputį vėl rašyti. Taip aš grįžau. Tik mano vardas gan keistas atrodo - Mikronacionalis. O norėtųsi, jog būtų Mikronacionalistas! Na, bet aš ne apie tai norėčiau jus supažindinti.
Tęsiu savo netikros valstybės Enzoffo kūrimą. Dar teritorijos neturiu - aneksuosim.. O gal ir įsigysim! O gal tik paskelbsim, jog kažkuri tai pasaulio teritorija, pvz. Bir Tavilis, kokia nors negyvenama Ramiojo Vandenyno sala yra mūsų. Šitas klausimas lieka, ir matyt liks neišspręstas. Tada kas toliau - ekonomika. Yra dvi valiutos: Enzoffo litas bei Vilijamsburgo dramas. Taip, aš tam tikra prasme gaivinu litą. O Vilijamsburgo dramas tai vienos vietos vandenyne, kurią vadiname kolonija, valiuta. Banknotai gan neišvaizdūs, bet ką padarysi - nelabai yra laiko tam. Kas dar? Hmmmm... Svetainė. Kuriama ant nemokamo kūriko. Kadangi oficialiai Valstybinės kalbos yra lietuvių ir anglų, tai ir svetainę kuriu abejomis kalbomis. Šiaip nelabai sugalvoju dabar ką ten dėt, naujienas patogiau juk į FB dėt, tai ir nėra didesnių atnaujinimų.
Taip pat, su Molosijos prezidentu Kevin Baugh kaip ir užmezgiau šiokį tokį ryšį. Bandysim imt interviu ir siųst naujienoms(DELFI.lt ir pan.). Kokie klausimai, nežinau, bet kaip, jeigu išvis tą naujieną paskelbs, tai gal ir pasidalinsiu čia. Tei va.
Stenkitės nesipykti ir išlaikyti taiką viens tarp kitų. Iki kito įrašo!
Lithuanian Llam
2015-04-29 / 21:47:29 (Edit post)
Komentarai (0)
© 2o14 95.lt