Unnamed wap blogas

AD: Reklamų nėra (free)
Philips shp 2000
Ausinių tokių kaip ir neturėjau pirktinių jei taip galima išsireikšti. Visos kuriomis yra tekę naudotis, būdavo kartu su telefonu įsigytos ausinės. Dažnai pagalvodavau, kad gal jau metas būtų įsigyti kažką padoresnio. Bet taip ir neprisiruošdavau paieškoti kažko.
Bet atėjus eurui ir viskam žiauriai "atpigus" prigriebiau vienas tokias neblogas :)

Philips HIFI Stereo ausinės
Jau prieš išeinant iš senukų prekybos centro, nutariau dar žvilgtelti į buitinių prekių skyrių. Na ir užsikabino žvilgsnis už ausinių. Žiūriu tik 12 eurų, nebrangu juk. Tai ir paėmiau.
Atrodo patikimai, vien jau firmos vardas kiek vertas. Ne pirmus metus gyvuojanti kompanija. Žinoma ir jos gaminiai genda, bet ne po mėnesio ar kelių. Kaip pvz. turėta Philips barzdaskutė perdegė po kelių metų naudojimo. Dabar vėl turiu tos pačios firmos barzdaskutę, kurios tarnavimo laikas jau pralenkė pirmtakės gyvavimo laiką.
Grįžtant prie ausinių, joms suteikiama net 24 mėnesių garantija. Tai tikriausiai jau kažką sako apie kokybę. Ausinės masyvios, laido ilgis 2 metrai. Laidas storas, minkštas. Pagamintos iš plastmasės.
Į ausinių komplektą įeina ir adapteris 6.3mm jungti ausines prie rimtesnės technikos, kaip pvz. mixerinių pultų ir t.t.. Skamba, man pvz per tyliai, norėtųsi daugiau gal garso :) Taip pat aplinkiniai gali girdėti ir girdi ką klausote.
Šiaip patogios, bet tik jei nenešiojate akinių.

Admin
2015-03-14 / 21:04:30 (Edit post)
Komentarai (4)
© 2o14 95.lt