Žmogus, gyvenantis melo pasaulyj

AD: Reklamų nėra (free)
Patriotizmas
Jeigu skaitote ir kitus internetinius dienoraščius, kurie talpinami 95.lt, tai turbūt pastebėsite, jog manoblogas savininkas parašė neseniai straipsnį apie patriotiškumą. To pasekoje, aš irgi įsijungiu į tą "jungą" ir rašau šį straipsnelį.
Gera žinia man (galbūt ir jums): šauktiniai tik nuo 19 metų, o ir tai per metus rinks tik 3500 žmonių. Kadangi man vos 13 metų, man dar galima pamąstyti, kokią karinę tarnybą atliksiu. Ir manau, kad čia skaitančių tarpe atsiras tokių, kurie tikrai nenorės atlikti tos privalomos karinės tarnybos. Juk šauktiniai yra pareiga tėvynei, o ne kokiam nors WAP naudotojui.
Taip pat turiu pastebėjimą vieną dėl tų apyrankių. Ar jau pynėte jas kas nors? Nors man jas pinti nesiseka, bet turiu porą. Bet man yra toks pastebėjimas: kai kurie jas nešioja tik dėl mados. Taip taip, dėl mados. Netgi žinau keletą savo klasiokų, kurie taip daro. Ir šito aš žiauriai nemėgstu.
Prisipažinsiu, kad kartais nekenčiu Lietuvos. Bet tik kartais. Ir tai būna dėl labai elementarių dalykėlių. Anksčiau nelabai jutau tą patriotizmo jausmą savo Tėvynei, nes man labiau rūpėjo gyventi, džiaugtis gyvenimu, bet kai užsirišau tą trispalvę apyrankę ant savo rankos, mano patriotizmo "lygis" pakilo. Pakilo.
Kylant karo grėsmei, dažnai žmonėms pradėjau linkėti šiais žodžiais: sveikatos, stiprybės ir taikos. Tai yra trys, atrodo, paprasti, bet šiuo metu, manau, bent jau man, įkvepiantys žodžiai. Todėl, baigdamas šį įrašą, noriu dar kartą jums palinkėti šiais žodžiais: sveikatos, stiprybės ir taikos. Jūsų, uzkampis.
Lithuanian Llam
2015-03-11 / 07:53:42 (Edit post)
Komentarai (1)
© 2o14 95.lt